ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
  • ‌گرمایش خورشیدی آب خانگی

    محتمل‌ترین آسیب ممکن در هنگام استفاده از یک سامانه گرمایشی خورشیدی آب، سوختگی ناشی از بخار یا آب داغ است. دمای گيرنده‌ها به دمایی بین 150 تا 350 درجه سلسیوس (بین 302 تا 662 درجه فارنهایت) می‌رسد. در یک سامانه خوب طراحی شده، مایعات بسیار داغ یا گازهایی نظیر بخار بطور کاملاً ایمنی درون سامانه حفظ می‌شوند و امکان خروج آنها از سامانه وجود ندارد و همچنین کنترل‌های ایمنی برای سامانه توزیع DHW و مخزن ذخیره خورشیدی دمای آب را قبل از رسیدن به شیرهای مصرف و دوش حمام تنظیم می‌کنند. با این حال در اثر خرابی و ایجاد مشکل در سامانه، مقداری بخار در داخل برخی از گيرنده‌ها تولید شده که در نهایت این بخار با عبور از درون لوله‌ها به ساختمان می‌رسد و برای رفع این مشکل می‌توان از مبدل‌های حرارتی استفاده کرد.

  • سرمايش تبخيري

    در سرمايش تبخيري مستقيم هوا در تماس مستقيم با آب خنك مي‌شود كه اين تماس ممكن است توسط سطوح مرطوب گسترده يا افشانك‌ها صورت گيرد. از سيستم‌هاي داراي سطوح مرطوب مي توان به كولر آبي و زنت و از سيستم‌هاي داراي افشانك مي‌توان به ايرواشر اشاره نمود. در سيستم‌هاي تبخيري غير مستقيم نيز هوا در يك مبدل حرارتي كه جريان هواي ثانويه از آن مي‌گذرد، سرد مي‌شود. هواي ثانويه را مي‌توان توسط يك برج خنك‌كننده سرد نمود.

  • طراحی مخزن مكش برای کسب کارآیی بهینه از پمپ‌ها

    این عبارت همواره در هنگام طراحی نامناسب حوضچه مكش و الگوهای جریان ناشی از این طراحی نامناسب که موجب تشکیل جریان‌های گردابه‌ای می‌گردند، مکرراً مشاهده می‌گردد. طراحی نامناسب حوضچه، نه تنها موجب افزایش نیاز به غوطه‌وری بیشتر برای غلبه بر این گردابه‌ها می‌گردد، بلکه همچنین می‌تواند سبب کاویتاسیون و تاثیرات نامطلوب روی کارآیی پمپ گردد.

معرفی شرکت های برتر

introduce-companiesدر این قسمت از سایت به معرفی شرکت های برتر در زمینه سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع پرداخته می شود..

ادامه مطلب

راه های تماس

contact-usدفتر نشریه: خیابان خواجه نصیر، نرسیده به میدان سپاه، نبش کوچه مستقیمی پلاک224 طبقه همکف

تلفن: 77602042حضور در نمایشگاه

Expo of sarmayesh garmayesh

چه کسی آنلاین است؟

ما 6 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

فرم ورود