ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
 • TRNSYSطراحی و ‌شبیه‌سازی سیستم‌های تهویه مطبوع و گرمایش با نرم‌افزار

  در این مقاله به معرفی نرم‌افزار قدرتمند TRNSYS پرداخته شده است‌. این نرم‌افزار یک ابزار قدرتمند برای طراحی و ‌شبیه‌سازی دینامیکی سیستم‌های سرمایش و گرمایش (HVAC)‌، تحلیل انرژی سازمان‌ها و آنالیز اقتصادی آنهاست‌. انواع مختلف سیستم‌های تهویه مطبوع و گرمایش از قبیل سیستم‌های ترکیب شده با انرژی‌های تجدید پذیر از قبیل انرژی‌های خورشیدی و باد و همچنین انواع سیستم‌های معمول موجود در بازار از قبیل چیلر‌های آبی و هوایی‌، روف تاپ پکیج‌های انبساط مستقیم‌، هواسازها، برج‌های خنک‌کننده‌، سیستم‌های سرمایش تبخیری نظیر ایرواشرها همراه با کانال کشی و لوله‌کشی‌های مربوطه شان، قابلیت طراح و محاسبه شدن را در نرم‌افزار دارند‌.

 • (CARRIER) HAP نکات کاربردی در استفاده از نرم‌افزار

  نرم‌افزار HAP که مخفف عبارت HOURLY ANALISIS PROGRAM می‌باشد، از معروف‌ترین و در عین حال معتبرترین نرم‌افزارهای محاسبه ساعت به ساعت بار سرمایشی و گرمایشی ساختمان جهت طراحی و تخمین سیستم‌های تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی ساختمان است. آخرین نسخه این نرم‌افزار درحال حاضر HAP V4.8 می‌باشد. این نرم‌افزار محصول شرکت کریر آمریکاست که در کنار این نرم‌افزار، هندبوک طراحی آن نیز از کاربردی‌ترین مراجع موجود در زمینه طراحی و محاسبه سیستم‌های تاسیسات مکانیکی ساختمان است.

 • طراحی مخزن مكش برای کسب کارآیی بهینه از پمپ‌ها

  این عبارت همواره در هنگام طراحی نامناسب حوضچه مكش و الگوهای جریان ناشی از این طراحی نامناسب که موجب تشکیل جریان‌های گردابه‌ای می‌گردند، مکرراً مشاهده می‌گردد. طراحی نامناسب حوضچه، نه تنها موجب افزایش نیاز به غوطه‌وری بیشتر برای غلبه بر این گردابه‌ها می‌گردد، بلکه همچنین می‌تواند سبب کاویتاسیون و تاثیرات نامطلوب روی کارآیی پمپ گردد.

 • نحوه کار با نرم افزار Condenser-UA-Value

  کندانسور بخار سوپرهیت کمپرسور را دریافت نموده و آن را به مایع مبرد تبدیل می‌نماید. این برنامه همان محاسبات مربوط به اواپراتور را این بار برای کندانسورها انجام می‌دهد. با انتخاب این برنامه شکل زیر ظاهر می‌گردد: مشخصات کندانسور مورد نظر به صورت زیر وارد برنامه می‌شود: - Type: عبارت است از نوع کندانسور که به دو صورت Air Cooled برای کندانسورهای هوایی و Water Cooled برای کندانسورهای آبی وجود دارد. - Capacity: این گزینه ظرفیت کندانسور را برحسب کیلووات تعریف می‌کند. ظرفیت کندانسور به درجه حرارت تقطیر در کندانسور و درجه حرارت تبخیر در اواپراتور بستگی دارد. در واقع از آن‌جا که کندانسور باید حرارت اضافه شده در اواپراتور و کمپرسور را از مبرد دفع نماید.

معرفی شرکت های برتر

introduce-companiesدر این قسمت از سایت به معرفی شرکت های برتر در زمینه سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع پرداخته می شود..

ادامه مطلب

راه های تماس

contact-usدفتر نشریه: خیابان خواجه نصیر، نرسیده به میدان سپاه، نبش کوچه مستقیمی پلاک224 طبقه همکف

تلفن های تماس: 77603883
77607622حضور در نمایشگاه

Expo of sarmayesh garmayesh

چه کسی آنلاین است؟

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

فرم ورود